header-animacja-gif
godlo-logo-png
Facebook Image
sobota, czerwiec 06, 2026

Dyktando szkolne “O Złote Pióro Dyrektora Szkoły”

W czwartek, 7 listopada 2013 r., odbyło się w naszej szkole coroczne dyktando “O Złote Pióro Dyrektora Szkoły”. Do ortograficznych zmagań przystąpiło 34 uczniów, reprezentantów wszystkich klas, którzy z bohaterami konkursowego tekstu udali się w kosmiczną podróż. Dla wielu była ona karkołomna i skomplikowana. Sukcesem zakończyła się dla Elżbiety Kuśnierz z kl. II c, która z rąk p. Dyrektor otrzyma złote pióro. Tuż za nią uplasowała się Monika Toczek z kl. III d. Obydwie uczennice będą reprezentować szkołę na Powiatowym Konkursie Ortograficznym 13 listopada 2013 r. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.