czwartek, marzec 28, 2024

Przedszkolaki na Orliku w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu

14.09.2016 r. mieliśmy przyjemność gościć dzieci i Panie przedszkolanki z Przedszkola “Słoneczko” w Wołowie w związku ze współpracą z Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika. Maluchy z wielką radością wzięły udział w zabawach i konkurencjach sportowych zorganizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego. Przedszkolaki dzięki takim zmaganiom mogły poczuć ducha rywalizacji i sprawdzić swoje umiejętności. Wykazały się sprawnością fizyczną i dyscypliną.

Po części sportowej dzieci obejrzały pokaz musztry wykonaniu maturalnej klasy mundurowej, która zrobiła na “Słoneczkach” duże wrażenie. Nad przebiegiem całego spotkania czuwali nauczyciele wychowania fizycznego pani Julianna Kołtun i pan Robert Mosur.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii, a także zachęcamy do lektury artykułu na witrynie SŁONECZKA oraz do obejrzenia zdjęć w galerii przedszkola.