header-animacja-gif
godlo-logo-png
Facebook Image
środa, czerwiec 19, 2024

Konkurs Powiatowy dla szkół podstawowych w “Koperniku”

6 kwietnia 2017 roku w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Językowy dla szkół podstawowych w kategorii: język angielski. Mieliśmy przyjemność gościć uczniów wraz z opiekunami z terenu całego powiatu. W konkursie wzięło udział 26 uczniów z 10 szkół powiatowych:

ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Powstańców Śląskich w Wołowie, Szkoły Podstawowej nr 2 im. Orląt Lwowskich w Wołowie, Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Warzęgowie, Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krzydlinie Wielkiej, Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Starym Wołowie, Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Pogalewie Wielkim, Szkoły Podstawowej w Wińsku, Szkoły Podstawowej im. Jana Markiewicza w Orzeszkowie, Szkoły Podstawowej nr 5 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Brzegu Dolnym oraz Dwujęzycznej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Wołowie.

Przed rozpoczęciem zmagań pani dyrektor Halina Łosiewicz przywitała wszystkich uczestników, życząc im powodzenia i połamania pióra. Za organizację konkursu na terenie szkoły odpowiedzialna była p. Katarzyna Łuczak. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i ich opiekunom. Polecamy się na przyszłość.