header-animacja-gif
godlo-logo-png
Facebook Image
środa, lipiec 08, 2020

Informacje i ogłoszenia

Konsultacje psychologiczne

Szanowni Państwo

Zapraszamy na konsultacje psychologiczne w formie wideo czatu lub osobiście w gabinecie w Obornikach Śląskich. Można się na nie rejestrować w formularzu dostępnym  pod tym linkiem:

http://fundacjawdroge.pl/umow_spotkanie.php?fbclid=IwAR3tJ6VTzM2P3p8wQ_YYAgqpSUY9ytYNIXMyWIGdF7VJtaKLLFyX-l6IYZU


Psycholog pełni dyżur online w poniedziałki i wtorki od 8:00 do 11:00 (zgodnie z rozkładem dzwonków).

Na konsultacje zapraszamy zarówno uczniów, jak i rodziców. Są przeznaczone dla osób przeżywających lęk w związku z aktualną sytuacją epidemii, jak i również tych przytłoczonych nadmiarem codziennych obowiązków. Mogą być związane z koniecznością wspierania dzieci w zakresie edukacji online, pracą zdalną, jak i również z utratą pracy lub jej szukaniem oraz wieloma innymi związanymi z tym czasem trudnymi doświadczeniami. Oprócz tego, zapraszamy osoby potrzebujące wsparcia psychologicznego w zakresie innych doświadczanych trudności, tj. np. stany lękowe i depresyjne, przemoc domowa, nieumiejętność zarządzania czasem oraz trudności adaptacyjne w okresie adolescencji - wykluczenie przez grupę, trudności w nawiązywaniu relacji, niska samoocena, używanie substancji psychoaktywnych, zaburzenia odżywiania czy dążenie do perfekcji.

Pozdrawiam,
Katarzyna Tutka
Fundacja w Drogę

 

SPRAWOZDANIE FINANSOWE ZA 2019 r.

Zgodnie z § 34 ust. 9 rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 13 września 2017 roku w sprawie rachunkowości oraz planu kont dla budżetu państwa, budżetów jednostek samorządu terytorialnego, jednostek budżetowych, samorządowych zakładów budżetowych, państwowych funduszy celowych oraz państwowych jednostek budżetowych mających siedzibę poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej (t.j. Dz. U. z 2020 r., poz. 342) Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Wołowie informuje, że sprawozdania finansowe za rok 2019, na które składają się:

1)    bilans jednostki budżetowej,
2)    rachunek zysków i strat (wariant porównawczy),
3)    zestawienie zmian w funduszu jednostki,
4)    informacja dodatkowa,

są opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu Wołowskiego.

 

 

Rozpoczynamy KONSULTACJE!

Uczniowie, którzy chcą skorzystać z konsultacji z nauczycielem proszeni są o potwierdzenie obecności na konsultacjach telefonicznie. Proszę dzwonić do sekretariatu - nr tel. 71 389 27 59 lub do dyrektora - nr tel. 664 374 915. Maksymalna liczba uczniów na konsultacjach u jednego nauczyciela na jednej lekcji wynosi 12 osób.

Tutaj zobaczycie TERMINARZ KONSULTACJI

 

Ważna informacja

W związku z zagrożeniem koronawirusem prosimy o kontaktowanie się ze szkołą za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 664 374 915

 

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Od 25 marca br. zajęcia dydaktyczno-wychowawcze będą realizowane zdalnie wg planu lekcji. Będzie sprawdzana obecność i uczniowie będą oceniani.


Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie naszej szkoły zostaje czasowo ograniczone. Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Jest to decyzja Ministra Edukacji Narodowej. Od czwartku 12 marca 2020 r. uczniowie pozostają w domach, a kontakt nauczyciela z uczniami będzie odbywał się drogą elektroniczną - przede wszystkim przez dziennik elektroniczny.

Informacje szczegółowe na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej

 

Pożegnanie długoletniego Nauczyciela naszej szkoły

 

 

Żegnamy długoletniego Nauczyciela naszej szkoły

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu

Pana Władysława Siuby

długoletniego Nauczyciela naszej szkoły,

Wychowawcy wielu pokoleń,

wspaniałego Wuefisty i Trenera

społeczność szkolna 

SPRAWOZDANIE FINANSOWE ZA 2018 r.

Zgodnie z § 34 ust. 9 rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 13 września 2017 r. w sprawie rachunkowości oraz planu kont dla budżetu państwa, budżetów jednostek samorządu terytorialnego (…) – Dz. U. poz. 1911 z późn. zm., Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Wołowie informuje, że sprawozdania finansowe za rok 2018, na które składają się:

1)    bilans jednostki budżetowej,
2)    rachunek zysków i strat (wariant porównawczy),
3)    zestawienie zmian w funduszu jednostki,
4)    informacja dodatkowa,

są opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu Wołowskiego.

 

 

Podziękowania od Prezydenta RP

przedwiosnie-podziekowanie


Czytaj więcej...

Strona 1 z 2