header-animacja-gif
godlo-logo-png
Facebook Image
wtorek, październik 27, 2020

NAJLEPSI UCZNIOWIE

Serdecznie gratulujemy naszym prymusom.

Niżej publikujemy listę uczniów, którzy w roku szkolnym uzyskali średnią ocen 4,0 lub wyższą.

I a

Odziemek Joanna                4,82

Jaworski Maciej                   4,76

 

Pawlik Katarzyna                    4,41

Soroczyński Mateusz              4,35

Witek Alicja                            4,29

Jarząb Patryk                         4,18

Skiba Dominika                      4,18

Berestecki Marcin                   4,12

Buczek Marcin                       4,12

Parzyńska Patrycja                4,12

Uść Ernest                            4,12

Dębowski Paweł                    4,00

Marchewka Piotr                    4,00

 

I b

Hojka Klaudia                      5,24

Chwałek Marta                    4,88

Kuternoga Martyna             4,76

Szulak Monika                     4,76

Pośpiech Alicja                      4,65

Źródłowska Klaudia                4,59

Muńko Michalina                    4,53

Zielińska Agata                      4,50

Wroczyńska Gabriela              4,41

I c

Nowak Natalia                     4,94

Małek Dominika                   4,82

Baganc Monika                       4,65

Baran Dominika                      4,65

Leja Marcela                          4,65

Dziubińska Aleksandra            4,47

Łozińska Katarzyna                4,47

Zarzecki Mateusz                   4,29

Lewucha Aleksandra              4,12

Tłuczek Aleksandra                4,12

Śleboda Magdalena               4,06

Krzykwa Daria                       4,00

Łebek Aleksandra                  4,00

Nowak Sylwia                       4,00

I d

Kościewicz Patrycja           5,24

Karpiuk Dominika               5,12

Polańska Bernadetta          5,12

Michalska Marta                 5,06

Toczek Karolina                  5,06

Polacki Kajetan                   5,00

Kornaj Julia                         4,88

Kowalczyk Artur                  4,88

Matusiak Aleksandra           4,88

Zając Damian                      4,88

Czarnecki Paweł                 4,82

Kopeć Ewelina                     4,76

Jastrzębski Konrad              4,76

Rogalna Karolina                 4,76

Szczerba Krzysztof                 4,65

Osiński Bartosz                      4,59

Dobrowolska Anita                 4,41

Leszkowicz Paweł                  4,41

Chmiel Jakub                         4,29

Wojtas Wojciech                    4,24

Mosur Patryk                         4,06

I I a

Bednarek Iwona                5,17

Szczur Katarzyna              5,00

Cymerman Kamila             4,75

Zielińska Zuzanna                 4,58

Czajkowski Kamil                  4,50

Ignasiak Paweł                     4,42

Pacuszko Sandra                  4,33

Podgórska Ewelina               4,25

Pukas Oliwia                        4,08

Rylska Małgorzata                4,00

Żak Dawid                           4,00

I I b

Broda Roksana                 5,50

Domaracka Izabela           5,40

Błachut Aleksandra           5,30

Pająk Adriana                    5,20

Kłopotowska Paulina         5,00

Krzykowska Kinga              5,00

Miłkowska Weronika          5,00

Ruczkowska Agnieszka      5,00

Kalko Agata                        4,90

Haryk Małgorzata               4,80

Malesa Aleksandra             4,80

Szataniak Justyna              4,80

Pęczek Gabriela                   4,11

Bagińska Agata                    4,10

I I c

Siuba Monika                      5,00

Gołubowska Wiktoria          4,90

Wyszyńska Ewelina            4,90

Krycińska Marta                  4,80

Sitna Magdalena                4,80

Kalicka Ewelina                     4,50

Srebniak Michał                    4,50

Zalewska Andżelika               4,50

Sójka Marta                          4,40

Świątek Marta                       4,30

Kaczmarska Anna                 4,20

Stępniewska Anita                 4,10

Garlicka Katarzyna                4,11

Palicka Magdalena                4,00

Szczecińska Martyna            4,00

Zacharek Hanna                    4,00

I I d

Agieńczuk Krzysztof         5,78

Kurczaba Aneta                5,11

Kostrzyca Klaudia             5,00

Wysoczańska Anita           4,89

Górny Paweł                      4,78

Myrna Dominika                 4,78

Toczek Katarzyna               4,78

Mastela Adrian                      4,56

Prus Agnieszka                      4,44

Wróblewski Adam                  4,22

Bruzda Oskar                         4,11

Kliński Maksymilian                4,11

Żarkowska-Kopeć Kamila        4,11

Rycerz Krystian                      4,00

Tolisz Katarzyna                     4,00

Zajączkowski Patryk               4,00