header-animacja-gif
godlo-logo-png
Facebook Image
środa, listopad 29, 2023

Prezydent RP w Wołowie

Poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Anna Oksanicz, Olga Jagoda i Krystian Winnik pod opieką nauczyciela Darii Brody, godnie reprezentował naszą szkołę podczas spotkania z Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej Panem Andrzejem Dudą.

Spotkanie odbyło się dnia 26.03.2019r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ulicy Panieńskiej w Wołowie.

Wraz z Prezydentem w spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz państwowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych oraz kilkaset mieszkańców naszego powiatu, w tym uczniowie naszej szkoły. Podczas spotkania Pan Prezydent poruszył wiele tematów dotyczących historii naszego Państwa. Pan Andrzej Duda wielokrotnie podkreślał, że Wołów jest pięknym i zadbanym miastem, dzięki pracowitości i staranności mieszkańców.

Po części oficjalnej, mieszkańcy naszego powiatu mieli możliwość osobistego spotkania i rozmowy z Panem Prezydentem.